Nieuwe shuttles geprepareerd

Zaterdagochtend hebben de jeugdtrainers weer een partij shuttles geprepareerd. Verenshuttles zijn gemaakt van echte veren en drogen uit als ze lang op transport zijn geweest. Wanneer ze droog zijn breken ze sneller en moet je dus sneller een nieuwe pakken. Zonde van het geld voor jou als speler (toernooien, vrijspelen) en voor de club!
Naast de extra kosten die dit met zich meebrengt, is een hoger verbruik minder duurzaam. Het prepareren zorgt ervoor dat de shuttles wat extra vocht opnemen, iets soepeler worden en zo’n 25% langer meegaan. Dit lijkt niet veel, maar als topbadmintonvereniging verbruiken we veel shuttles. 

We zijn als vereniging blij met de mensen die ongeveer om de drie weken zo’n 25 kokers shuttles prepareren. Zo kunnen we met duurzame shuttles goed vooruit!