Hier de wedstrijdbeeldenmet interview van Fred van Wankum met de Forza Amersfoort spelers. In deze wedstrijd de herendubbel met Freek en Vincent.
Hier de wedstrijdbeeldenmet interview van Fred van Wankum met de Forza Amersfoort spelers. In deze wedstrijd het gemengddubbel met Renske en Freek.
Hier de wedstrijdbeeldenmet interview van Fred van Wankum met de Forza Amersfoort spelers. In deze wedstrijd het enkelspel met Mireille van Daal. Later volgt de single met Gilles met het bijbehorende interview na de wedstrijd.
Hier de wedstrijdbeeldenmet interview van Fred van Wankum met de Forza Amersfoort spelers. In deze wedstrijd het enkelspel met Gilles de Kock. Met aansluitend het interview en de nabeschouwing van Coach Runne Massing.