BC Amersfoort 2 en 3 doen goede zaken

Okay ons 1e team leed zaterdagavond hun dikste nederlaag van het seizoen, maar in de 1e divisie daarentegen doen de Amersfoortse teams het stukken beter.
Team 2 moest in Baredrecht de puntjes halen en dat werden er maar liefst 7 en klimmen daar daardoor een plaatsje omhoog en staat nu stevig op de 2e plaats.
We vinden het allemaal erg jammer voor Richard van Winkoop. Hij verloor de single van Onno Quick. Moest effe Ries.
Ook Team 3 stond in het veld en speelde een thuiswedstrijd in een lege hal. Gelukkig had het team zelf de nodige aanhang op de been gebracht, die getuige waren van een dikke 7-1 overwinning. Wie trok er dan hier aan het kortste houtje? Nee niet Xandra, want die liet vandaag verstek gaan. De mix van de jongelingen Vincent Braaksma en Anouk van Wijk bleken te kort te komen. Of de 7-1 winst ook hier een betere positie op de ranglijst opleverd is nu nog niet bekend, omdat de uitslagen (nog) niet zijn verwerkt.